Animaltransport

48
Nadlice
95632
+421949119112
+421908416944
animal.trans@gmail.com

O nás

Sme rodinná firma, ktorá sa zaoberá chovom psov a od roku 1995 sa zaoberáme taktiež kúpou šteniat zo Slovenska a ich následným exportom do vybraných krajín Európskej únie a USA. Našim prvoradým cieľom je spolupracovať so serióznymi chovateľmi, od ktorých kúpime šteniatka z ich vlastných chovov a tieto  dopravíme k novým majiteľom a chovateľom do zahraničia .

Všetkým chovateľom, ktorí majú záujem o spoluprácu s našou firmou ponúkame seriózne a čestné jednanie a toto tiež vyžadujeme. S takýmito chovateľmi radi nadväzujeme i dlhodobú spoluprácu k spokojnosti chovateľov, nás aj našich zahraničných partnerov.

Samotnú našu činnosť vykonávame na základe živnostenského oprávnenia a registrácie vydané Krajskou veterinárnou a potravinovou správou , ktorá nás oprávňuje obchodovať so šteniatkami .

Všetky naše šteniatka sú zdravé, vo výbornej kondícii, je s nimi zaobchádzané s láskou a prepravujeme ich  len v schválených klimatizovaných vozidlách  upravených na prepravu zvierat a aj leteckou dopravou.